Karlskrona

Švédsko je jednou z nejzajímavějších zemí v Evropě a ve světě vůbec. Jeho nádherná příroda, velké množství památek a atrakci každoročně láká obrovské množství turistů z různých koutů světa. Vydávají se tu s odhodláním zažít něco nového a nevšední a přesně to jim Švédsko nabízí. Díky své rozloze dokáže uspokojit potřeby všech kategorii cestovatele - ať už jde o typ lidí užívajících si teplé prostředí v okolí hlavního města, nebo jedinců bažících po chladných částech této země.

Město Karlskrona je významné z hlediska námořní historie pro Skandinávii, jako St.Petersburg pro Rusko. Celé město bylo jmenováno historické místo. Námořní historii Švédska tvoří zajímavosti, námořní muzea, ponorky a množství lodí z lišící se odvětví.

Zatímco námořní historii dominuje Karlskrona, město mnohem více musí nabízet v atmosféře. Staré části města mají těžký barokní styl, architekturu, ulice nebo epické parkové oblasti. Není důležité cokoliv specificky zdůrazňovat, ale je to dobré město na odpočinek během léta. Pokud potřebujete pár dní odpočinku při cestě kolem Evropy, Karlskrona je dobré místo na dobíjení energie.

Jako všechny skandinávské země, Švédsko vás vizuálně omráčí během léta. Zatímco dlouhé dny vám dají množství příležitostí toulat se, vyšší ceny mohou narušit váš cestovní rozpočet. Doporučujeme cestovat tím způsobem, který vám nejvíce vyhovuje a je cenově nejdostupnější. Bylo by dost nesmyslné cestovat letadlem z přímořských oblastí ( zejména v případě, pokud se do své destinace víte dostat jednou nepřerušovanou cestou bez přestupů) namísto využití lodní dopravy (lodě, trajekt). Je to nejekologičtější, levná a pohodlná forma cestování, která si každoročně nachází stále více a více příznivců a to hlavně kvůli výhodné ceně (operátoři trajektů vám vždy vědí slevit a tím nabídnout výhodné a levné lístky na trajekty). Proto byste určitě měli zvážit i tuto nabídku, keďže ani cestou Dover Dunkerque nic nepokazíte.Komentáře k článku

 

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek