Levné cestování po Evropě

Mnoho cestovatelů stojí před otázkou, jaký dopravní prostředek si pro svou dovolenou zvolit. Rozhoduje cena, komfort, přístup nebo rychlost dopravy. Někteří si zvolí letadla, jiní se raději povozí vlaky nebo autobusy, no a ti další si chtějí svou dovolenou vychutnat od samého počátku a proto neváhají a vyberou si trajekty jako alternativní způsob dopravy. Tady se můžete více dozvědět o výhodných nabídkách i o jejich alternativách, pokud si chcete zvolit levné trajekty jako způsob dopravy. Zde je pár možností.

SailRail je dobrá volba, pokud chcete cestovat z Británie do Irska. Své služby tato firma zařadila mezi ostatní lodní společnosti díky skupince lidí (byly to hlavně operátoři trajektů a vlaků), kteří se rozhodli nabízet levnou dopravu a to hlavně mezi zmiňovanou Británií a Irskem. Určitě byste je neměli přehlédnout.

Pokud se rozhodnete využít služeb společnosti Dutchflyer Rail Sail a jejich vlajkovou loď Hollandica, určitě neprohloupíte. Pokud si zvolíte cestování s touto společností, zažijete komfort a luxus a bude o vás dobře postaráno. Ceny jednosměrných lístků začíná na £ 29.

DFDS Seaways nabízí vysokou kvalitu a výborné služby na cestách z Harwich do Esbjerg, vstupní bráně na krásné písečné dánské pláže a nádhernou přírodu a samozřejmě do malebného města, odkud je výborný přístup i do dalších známých míst (například Kodaň) nebo dokonce až do Švédska.

Také velmi zajímavou je trasa Dover Dunkerque nebo Dover Calais. Z Británie se tak víte pohodlně a rychle dostat do oblíbené dovolenkové destinace, která je každoročně navštěvována tisícky turistů z různých koutů světa. Nenechte si ujít rušný Paříž a jiné známé města, krásný francouzský venkov, nádhernou přírodu vhodnou ať už na procházky, nebo lyžování, skvělé víno a lahodné delikatesy.

Pokud jste vzali tyto rady do úvahy, můžete si pogratulovat a začít si užívat vaši vysněnou dovolenou!Komentáře k článku

 

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek